Vítej bojovníku / milovníku!

NÁŠ PŘÍBĚH

SATART

1. Náš příběh

2. Co znamená logo - dva šípy?

3. Proč spolupráce se Stanley & Stella?

 

 1. Náš příběh

          Jsme srdcem i duší dva cestovatelé, umělci, grafici, fotografové, neustále něco nového vymýšlíme a tvoříme! A to hlavně pro vás! Rádi poznáváme svět kolem nás a milujeme umění. Vyhledáváme a podporujeme nejrůznější umělce z celého světa, spolupracujeme s nimi a společně pro vás tak vytváříme originální streetwear kolekce. Baví nás všechno umění z různých uměleckých sfér - od grafiky, naivního umění, streetartu, graffiti, tattoo artu, Pop Artu přes adrenalinové sporty až po hudbu!

 Satart_kontakty_02

 2. Co znamená logo - dva šípy?

      Šíp je symbolem boje a ochrany. Dva zkřížené šípy ostřím směřující vzhůru jsou symbolem bojovníka v materiálním světě, který chrání život na Zemi. Staň se bojovníkem! Staň se milovníkem, obleč se v souladu s přírodou.

 logo_SATART

 

 3. Proč spolupráce se Stanley & Stella?

          Protože Stanley & Stella je značka, která je šetrná k přírodě.

        Stejně jako my věří, že by se měl celý módní průmysl začít chovat mnohem zodpovědněji k naší planetě! Je to jedna z vůdčích firem v oblasti ekologické módy, která je udržitelná a šetrná k životnímu prostředí a lidem, kteří ji tvoří i nosí. Celý proces výroby je maximálně ekologický a dlouhodobě udržtelný - od pěstování bavlny po přepravu hotového oblečení. Oblečení Stanley & Stella je velmi příjemné na nošení, modely dokonale lichotí postavě. Perfektní střihy a vysoká kvalita zpracování jsou samozřejmostí. U oblečení Stanley & Stella najdete např. certifikáty: GOTS, FairWear a Öekotex.

U oblečení Stanley & Stella najdete např. certifikáty:

GOTS certifikace Global Organic Textile Standard je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace. Zajišťuje ekologickou čistotu výroby.

ÖKO-TEX® je mezinárodní certifikační systém pro kontrolu textilií, které musí být vyrobené výhradně jen z nezávadných materiálů.

REACH je nařízení Evropské unie, jehož cílem je zlepšit ochranu lidského zdraví a životního prostředí. 

705540372_780x439